Encouragez le développement physique de votre bébé : 9-12 mois

Les activités de jeu que vous partagez avec votre bébé accéléreront son développement physique tout en renforçant le lien entre vous.
Adaptez-vous à son niveau
Allongez-vous sur le sol avec votre bébé. Parlez des jouets, des couleurs et des formes avec lesquels vous et votre enfant jouez. Lancez-lui une balle et encouragez-le à rouler la balle vers vous.

Laissez-le ramper avec vous

Allongez-vous sur le sol et regardez votre bébé ramper. (Il le fera sans encouragement et continuera à le faire pendant des années.) Il se tiendra debout en utilisant votre soutien.

Créer un parcours d’obstacles

Créez un obstacle pour que votre bébé le franchisse. Ils adoreront escalader des tunnels fabriqués à partir de boîtes, sous la chaise ou derrière le canapé.

 

Yuvarlanmak

Toplar ve arabalar gibi yuvarlanan, hareket eden oyuncaklarla oynayın. Bebeğiniz oturup bu ileri geri itme hareketini sizinle veya kendi başına öğrenecektir..

Hanimiş hanimiş burdaymış

Ellerinizi, battaniyenizi veya havlunuzu kullanarak bebeğinizin gözlerini kısa bir süre kapatıp sonra gözlerini kapattığınız şeyi indirip sizi görmesine izin vererek bu oyunu sürdürün.

Bir pasta patlatma

Bebeğinizle pat-kek yapın, alternatif olarak ellerinizi çırpın ve ellerini sıkın.

Çocuğunuzu yetiştirme

Çocuğunuzu yetiştirme: Komple İllüstrasyon Kılavuzu, ebeveynleri yeni bir davranış serüvenini, gelişmeleri ve bir çocuğun ilk altı yılındaki zorluklarla yönlendiren bilgi dolu bir rehberdir. Çocuğun ilk altı yıl boyunca sağlıklı gelişimini sağlamak için gerekli bilgi, uzman tavsiyesi, pratik çözümler ve anahtar seçimlerle doldurulur ve bunları sonraki gelişim aşamasında başarı için kurar. Çocuğun gelişim aşamasını anlamanın yanı sıra, okuyuculara, her yaşta ve evrede fiziksel, duygusal, entelektüel ve davranışsal gelişimi en üst düzeye çıkarmak için çocuklarıyla birlikte kullanabilecekleri ebeveynlik teknikleri ve etkinlikleri verilir.

Oyuncak Satın Alın.

Bu fotoğraf çekimi için kullandığımız sevimli ürünleri ve oyuncakları seviyor musun? Bebeğiniz için ürünler bulmak için aşağıdaki satın alma kılavuzunu kullanın.

Si vous avez trouvé cet article utile, partagez-le !