İletişim

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz ve markamız ile ilgili sorular ve yanıtları.

Canbebe bebek bezleri; yeni emici dağıtıcı kanal teknolojisi, iz bırakmayan yumuşak bacaklastikleri ve daha iyi sarılabilen özelliklere sahiptir.

Canbebe bebek bezleri yenidoğan, mini, midi, maxi, maxi plus, junior, extra large ve XXL bedenlerinde sunulmaktadır.

Canbebe bebek bezleri avantaj ve jumbo paket seçenekleriyle size sunulmaktadır.

Canbebe bebek bakım örtüsü, bebeğin alt değişimi sırasında küçük kazaları önler, hijyenik bir ortam sağlar ve sevimli desenlerle oyun alanı oluşturur.

Yeni Canbebe bebek bezleri, daha hızlı emicilik, anatomik yapı, mor dizayn ve yeni ambalaj gibi özelliklerle yenilenmiştir.

Canbebe bebek bezleri, bitkisel içerikli üst yüzeyi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Bebek bezleri İstanbul Selimpaşa fabrikasında üretilmektedir.

Fiyatlar satış kanalına göre farklılık gösterebilir ve satışı yapan perakendecinin belirlediği fiyat üzerinden ürünler satılır.

Canbebe ürünlerini medikal marketler, eczaneler, marketler gibi yerlerden satın alabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinden de satın alma seçeneği bulunmaktadır.

Bebeğinizin kilosuna uygun paket boyunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Canbebe internet sayfasındaki gelişim tablolarından da yararlanabilirsiniz.

Canbebe’nin internet sitesi http://canbebe.com.tr/ adresinde bulunur. Ayrıca, Facebook ve instagram sayfaları sırasıyla; https://www.facebook.com/canbebe ve CanbebeTürkiye (@canbebeturkiye)’dir.

Bize yazın

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Ekiplerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


    Ülke seçin*


    Adınız ve Soyadınız*


    E-Posta Adresiniz*


    Soru Türü*

    Kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi öğrenmek için gizlilik politikamıza göz atın. Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin sorularınız için [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz [email protected]